Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie kupić okna?

Utworzony przez Juego, 23 marca 2014 r. o 20:07
Ja się zdecydowałam na Okno Plus do domu i nie narzekam, okna są w bardzo dobrej jakości, z lepszej klasy tworzywa, szyby i to się widzi i czuje na co dzień. Super wyciszenie, izolacja cieplna, nie mam uwag.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okna najlepiej kupować tylko od sprawdzonych firm, produkujących okna na sprawdzonych systemach J Ja zainwestowałem w okna Schuco, bo to marka znana z przebadanych ciepłych okien i drzwi, a zależało mi przede wszystkim właśnie na energooszczędności. W okolicach Lublina można je dostać w Oknostylu i bardzo sobie ich chwalę. Rzetelnie i cierpliwie tłumaczą, dlaczego wybrać takie a nie inne rozwiązania, i co ważne – nie naciągają na niepotrzebne koszty, dlatego naprawdę polecam.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na ***oknomen.pl znajdziecie dobre okna w przystępnej cenie. firma oferuje ciepłe i dobre okna, drzwi wejściowe oraz bramy garażowe. dla nas był to bardzo dobry wybór, dlatego polecam z całego serca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupowałem okna do nowego domu na ul. Rusałka w Lublinie, w firmie Lux Dom. Dobra cena i bardzo sprawny montaż. Jestem z nich bardzo zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod względem technicznym to bardzo fajne okna robi Okno Plus, na portalu oknoplus.com.pl jest dobrze z detalami objaśniona budowa ich pcv czy alu. Widać jak są mocowania okucia szyby czy profile rozwiązane. Ich stolarkę zamawiałem w Radomsku przy Krasickiego i muszę powiedzieć żę bardzo trafnie mi doradzili, wszystko pasuje jak należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rownież polecam okna z firmy Okno Plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam okna z firmy inwestprofil  z podkarpacia. sam kupiłem tam okna jakieś 6 lat temu i wszystko jest w porządku. mają też sklep online: ***s://sklep.inwestprofil.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Rafał z firmy Lux Dom zajmował się montażem okien u mnie w domu. Poszło sprawnie, żadnych problemów, niedoróbek czy czegoś takiego. Okna dobrze osadzone, kosz całości rozsądny, polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mam zastrzeżeń do moich pcv OknoPlus które mi sprzedał p. Daniel na Diamentowej. Polecam. Szybka obsługa, okna dobrane na wymiar, nie było potem podczas montażu jakiś problemów z formatem okna itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[justify]Te okna co mamy od roku w domu to są kupowane w Bartal bardzo profesjonalna obsługa i fachowe podejście do klienta [/justify]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możliwości jest dużo, ważne jest to, aby przy wyborze stolarki okiennej nie brać najtańszych okien, bo to iwnestycja na lata i po prostu się nie opłaca. Teraz dużą popularnością cieszą się okna aluminiowe, one są nowoczesne, ciepłe, ale lekkie, bardzo efektownie się prezentują i po latach wyglądają tak samo dobrze. W dutexie znajdziecie dobre jakościowo okna i drzwi do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,  czy ktoś może polecić okna Inoutick eforte? Waham się jeszcze między oknoplast i okno plus. Za tymi pierwszymi przemawia cena. 10tys taniej tylko czy warto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okna to jedna kwestia, ale ważny jest też dobry montaż tych okien. Przy wymianie okien w naszym domu pokusiłem się, że zrobię to sam, bo wydawało mi się, że nic trudnego, niestety trzeba było i tak wezwać ekipę, a koszty wzrosły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okna to jedna kwestia, ale ważny jest też dobry montaż tych okien. Przy wymianie okien w naszym domu pokusiłem się, że zrobię to sam, bo wydawało mi się, że nic trudnego, niestety trzeba było i tak wezwać ekipę, a koszty wzrosły
Adam, dużo racji w tym co piszesz. Ja nie chciałem sam wstawiać okien, bo mialem przykład znajomego, który porwał się z motyką na słońce. Kiepsko to wyszło. W domu hulał wiatr. Dobry montaż równie ważny jak dobrej jakości okna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o to to. dobry montaż jest konieczny jeśli chcesz by produkt spełniał swoje funkcje. Niestety często sam widziałem, że ludzie wolą oszczędzić na montażu- nawet jeśli ich produkt był sam w sobie drogi- szaleństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak właśnie, montaż jest też ważny, i na szczęście wraca teraz trend na kształcenie monterów! a przecież sam wiem, że szkoły tzw zawodówki zostały pozamykane, bo nie było ani chętnych do nauki, ani do nauczania... a potem narzekanie, że nie ma fachowców . no ale na szczęście wszystko jest na dobrej drodze, mam nadzieję, że tak też się będzie to rozwijać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja póki co szukam dobrych okien, ale to co piszecie o profejsonalnym montażu to rzeczywiście może być racja. w ogóle się nad tym nie zastanaiwałem, dopóki nie trafiłem na to forum. ale jak tak pomyślę , to przypominam sobie co najmniej kilka przypadków jak ktoś sam coś montował i nie wyszło i ile nerwów przy tym było. dzięki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam okna trzyszybowe z ******eko-dom.szczecin.pl mają też tam rolety i bramy garażowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U siebie mam Drutexy. Trochę czasu spędziłem w poszukiwani odpowiedniego producenta, jednak pozytywne opinie wsród klientów - w tym moich znajomych ostatecznie mnie przekonały do zakupu. Jeżeli chodzi o cenę, to była bardzo konkurencyjna. Jak dla mnie - świetny zakup. Mam nadzieję, że po latach nadal będę tak samo zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam w Lublinie i okna do swojego domu kupowałem w firmie Argo z Lublina. Zdecydowałem się akurat na okna aluminiowe, a dużo dobrego słyszałem o standardach ich produkcji, czasie realizacji i fachowości montażu. Na plus można zaliczyć też fakt, że produktują ślusarkę na systemach Schuco, zaliczanych do najlepszych pod względem jakości w Europie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...